Художниця показала на виставці відео свого зґвалтування

Художниця Софія Хьюсон, яка проживає в Австарлії, представила в мельбурнській галереї проект, в якому використала відео свого зґвалтування, повідомляє The Daily Mail. За словами Хьюсон, проект під назвою «Ти в порядку, Боб?» покликаний «зруйнувати чоловіче верховенство».

Відео знято художницею в нью-йоркській квартирі, куди на її запрошення з'явився незнайомець, якого вона називає Бобом. У трихвилинному ролику глядач бачить тільки руки Боба, і крупним планом — особу Хьюсон. «Найзухваліший аспект фільму не в тому, що вам доводиться бачити, як жінку б'ють і ґвалтують, а те, що ви бачите, як вона дивиться на нас», — пояснила Хьюсон.

Вона зазначила, що виступила хореографом сцени, хоча зґвалтування було справжнім. «Зґвалтування — це більше, ніж нав'язаний сексуальний акт. Це основа всього нашого патріархального інституту, і саме тому це вирішальне поле битви за деконструкцію влади чоловіків», — сказала художниця.

«Ти в порядку, Боб?» демонструється в мельбурнській галереї MARS з 19 травня по 2 червня.

Софії Хьюсон 31 рік, вона народилася у Великобританії і проживає в Австралії. Художниця двічі була номінована на найпрестижнішу австралійську нагороду в галузі портретного мистецтва — премію Арчібальда.

23.05.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *