Disney оголосив дату виходу довгоочікуваного мультфільму

Одна з найбільших студій Disney і Pixar офіційно підтвердили дату довгоочікуваного виходу четвертої частини мультфільму "Історія іграшок".  Швидше за все, "Історія іграшок 4" не буде прямим продовженням третього фільму. В основу четвертої частини покладена історія романтичних відносин шерифа Вуді і пастушки Бо Піп. Це відбудеться 21 червня наступного року. Дату релізу перенесли через прем'єру фільмів "Месники" і "Зоряні війни".

Нагадуємо, що перша частина зібрала 360 млн. доларів, 2-я - 486, а збори за "Велика втеча" склали близько 1 млрд. доларів. Режисери сподіваються, що четверта частина мультфільму влаштує справжній фурор і поб`є попередні рекорди. 

"Історія іграшок" - це перший повнометражний фільм, змодельований на комп'ютері повністю тривимірним, і перший мультиплікаційний фільм, який номінувався на «Оскар» за «Найкращий оригінальний сценарій». Американський інститут кіно зарахував його як 99-й найбільший фільм у історії американського кіно. Мультфільм вийшов у американський прокат 22 листопада 1995 року і за час показу зібрав понад 191 млн доларів, ставши найкасовішим фільмом року. Збори по всьому світу склали 373,5 млн доларів.

11.04.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *