У Нью-Йорку влаштують торги роботами провідних майстрів Західної Європи

У січні в Нью-Йорку Sotheby's запропонує колекцію з двадцяти восьми виняткових малюнків, що формувалася протягом приблизно 40 років Нью-Йоркської парою Ховардом та Сареттою Барнет. Унікальна за своєю комбінацією невеликого загального розміру, значним хронологічним проміжком та високою якістю, ця  група творів створена одними з найвизначніших майстрів усіх часів показує історію мистецтва малювання в Західній Європі за останні 500 років.
 
Сформувавши відбір з естетичним судженням, Барнет дуже ретельно зібрав групу робіт, яка починається з раннього ренесансного ландшафту, написаного приблизно в 1500 р. Фре Бартоломмео, і закінчується рідкісним і проникливим портретом побратима по мистецтву Бальтуса, намальованого Лючіаном Фрейдом у 1989 році.Тут же знаходяться роботи майстра пейзажу XVII століття Клода Лоррена, п'яти провідних майстрів Франції та Італії 18-го століття (Ватто, Буше, Фрагонар, Тьєполо, Гуарді) самими далекоглядними іспанськими художниками, Гойї та Пікассо, а також двох гігантів французького мистецтва XIX століття, Енгре і Дега. Незважаючи на те, що вони дуже відрізняються один від одного за роками , географічним походження, технікою, стилем і функцією, ці креслення відображають потужний, унікальний смак.

гойя1

Claude Lorrain’s "The Valley Of The Aniene, Near Tivoli, With The Ruins Of The Aqua Anio Novus Aqueduct" 

Естимейт -  $600/800,000

Відомий малюнок Франциско Гойя під назвою "No Ilenas Tanto La Cesta (Don't Fill The Basket So Full)" буде представлене на даних торгах з етимейтом $1/1.5 мільйона доларів.

07.12.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *