У Києві проведуть благодійний аукціон витонченого мистецтва

У Музеї історії Києва відбудеться довгоочікуваний благодійний аукціон колекційного живопису «Київський арт-вернісаж». Колекціонери та поціновувачі мистецтва матимуть змогу ознайомитися з лотами на виставці, яка відкриється з 4 червня. 

На аукціоні представлять роботи відомих українських майстрів таки, як: Віктор Шаталін, Федор Захарова, Василь Непийпиво, Матвій Коган-Шац та Анатолій Пламеницький. Також картини сучасних українських художників Костянтина та Світлани Шаповалових, які продовж останнього року провели персональні виставки у Національному історико-культурному заповіднику «Софія Київська». 


Більшість з представлених на аукціон робіт – це колекційний живопис, виконаний у стилі соц-арт і налічує більш ніж 50 років. Всі охочі, як професійні колекціонери, так і пересічні українці, зможуть придбати їх за дійсно благодійними цінами. Продаж деяких лотів стартує з 1 гривні. Організатори намагаються, таким чином, надати можливість якомога більшій кількості людей брати участь у благодійності і надати допомогу сім’ям тих, хто загинув, захищаючи нашу країну. Аукціон відбудеться 14 червня 2018 року.

10.05.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *