Роботи старих майстрів Венеціанської школи живопису представлять на Sotheby's

Найпопулярніші торги "A Venetian Legacy – An Italian Private Collection", які організовує Sotheby's 5 грудня представлять історичні зібрані прихованим приватним колекціонером, ця колекція прекрасних італійських меблів, картин та скульптур Старих майстрів є справжньою гордістю Венеції. Основні моменти цього регіону включають "Fortune Teller" від П'єтро Лонгі та "Вид на Середземноморський порт" відомого піонера Венеціанської школи Луки Карлеваріса. 

Одним із топ-лотів стане бюст давньоримського імператора Каракалли з  естимейтом -  80,000 — 120,000 GBP.

карлеварис1

Цей вражаючий мармуровий бюст був вирізаний Френсісом Хервудом, британським скульптором 18-го століття, який провів більшу частину життя, працюючи в Римі та Флоренції. Хервуд заслужив міжнародну репутацію, створюючи модні, блискуче виконані, бібліотечні бюсти та фігури. Серед його покровителів  Катерина Велика, 1-ший герцог Нортумберлендський.

Також слід відзначити полотно Луки Карлеваріса "A MEDITERRANEAN PORT SCENE", творчість якого була найбільш помітним відкриттям  венеціанської школи до приходу Каналетто. Естимейт картини - 100,000 — 150,000 GBP.

карлеварис

Це чудовий приклад типу прибережних портових сцен, які він почав малювати приблизно з 1710 року, можливо, через недавню подорож до Риму. Карлеваріс поєднав  лінії  класичних та сучасних будівель, що звужуються до віддалених кораблів або кораблі, що закріплені поблизу моря. Характерні міські ворота на передньому плані знову з'являються на підписаному полотні 1710 р., яке було запропоноване Лондоном, Christie's, 13 грудня 1996 р. Кораблі, а також барвиста суміш купців, стивідорів та жебраків, що оживляють передній план, були наслідком багатьох ретельних досліджень, взятих з життя Карлеваріса.

04.12.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *