Полотно відомого італійського майстра Якопо Цуккі представлять на Sotheby's

2 лютого аукціонний дім Sotheby's влаштує черговий аукціон мистецтва. Найважливішою частиною цьогорічного продажу є книжковий ринок П'єра-Антуана Демачи, який представляє захоплюючий погляд на повсякденне життя в Парижі 18 століття. для арт-ринку робіт, починаючи з 15 по 19 століття, включаючи ряд вражаючих британських портретів та важливу групу голландських картин з приватної колекції Нью-Йорка.

Так, робота Якопо Цуппі "PORTRAIT OF A YOUNG LADY IN AN EMBROIDERED DRESS AND PEARLS, THREE-QUARTER LENGTH, HER HAND RESTING ON A SMALL BOOK ON A TABLE" стане одним з топ-лотів даного аукціону.

Незважаючи на те, що особистість жінки в цьому портреті залишається невідомою, з її щедрого костюму та вишуканої позиції ясно, що вона є членом флорентійського суду. Смутові закони в той час дозволяли лише одруженими дамським дворянства носити більше, ніж одну нитку перлів; враховуючи чотири нитки перлини, вона не тільки одружена, але і досить заможна. Її вишукане вишите чорне, жовте та кремове плаття з ніжним мереживним коміром свідчить про надзвичайне багатство і, безумовно, іспанське. Вплив латиноамериканського стилю було поширеною в суді м. Флоренції, коли дружина Козимо І була Елеонорою Толедо.

Картина колись належала знаменитому знавцю з Нью-Йорка Томасу Джефферсону Брайану, а потім стала частиною колекції Нью-Йоркського історичного товариства Брайан відкрив Брайанскую галерею християнського мистецтва у 1852 році, до складу якого входить його колекція близько 500 картин, у тому числі твори, що відносяться до Леонардо да Вінчі, Джотто, Тиціана і Мантенья. Значна частина збірки була передана Нью-Йоркському історичному товариству в 1867 році, і ця робота була серед тих, що в кінцевому підсумку заповіли інституту після смерті Брайана в 1870 році.

05.01.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *