Полотно Брітні Спірс продали на благодійному аукціоні за 10 тис. доларів

Американська поп-зірка і часта героїня статей в бульварній пресі Брітні Спірс відтепер може вважати себе визнаною художницею. У жовтні цього року співачка запустила в мережу вірусне відео під музику Моцарта, на якому вона малює квіти на пленері. Тепер це «дитяча творчість» знайшло покупця.

Брітні Спірс відправила свій натюрморт на благодійний розпродаж Vegas Cares, де його купив за 10 тис. доларів американо-британський телеведучий Робін Ліч. Він був ведучим аукціону, але коли справа дійшла до творіння співачки, не втримався і зробив ставку сам.

Торги були організовані на користь жертв масового обстрілу, який стався в Лас-Вегасі минулого місяця.

спирс

«Я рада була взяти участь в аукціоні. Квіти в моїй картині символізують новий початок, і саме в цьому дусі ми рухаємося вперед », - сказала Спірс у своєму відео-зверненні. Співачка почала цікавитися живописом в 2015 році. Вона відвела під нове захоплення спеціальну кімнату, де малює на стінах і робить «такі божевільні речі».Гроші, зібрані на аукціоні Vegas Cares, підуть на зведення меморіалу загиблим в результаті стрілянини по глядачах на фестивалі кантрі в Лас-Вегасі 1 жовтня. 

09.11.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *