Полотно американця Уейна Тібо "викликало фурор" на аукціоні "Nadeau"

Тільки на аукціоні в штаті Коннектикут кілька разів продається предмет за більш ніж 1 мільйон доларів. Звичайно ж, це рідкісні випадки, але вони трапляються. Мета була досягнута 1 січня, коли картина маслом на борту Уейна Тібо (American, 1920 р.р.) під назвою Lollipop Tree злетіли до 1,08 млн. Доларів США на аукціоні Nadeau. Ціна продажу включає премію покупця.

Полотно було топ-лотом торгів з попередньою оцінкою в розмірі 400 000 - 800 000 доларів. Але торги закінчилися з великою щедрістю, на рівні більше 200 000 доларів. Барвиста і химерна картина, 13 на 10, була підписана художником і датована 1969 роками олівцем, а з 1970 року - з етикеткою Allan Stone Galleries.

аукцион

Wayne Thiebaud - сучасний американський художник, один з найбільших представників поп-арту. Він використовує важкі пігменти і перебільшені кольори, щоб зобразити своїх образи, і чітко позначені тіні, характерні для реклами, зазвичай очевидні.

Всього було виставлено близько 700 полотен для участі в торгах онлайн і в галереї Nadeau на 25 Meadow Road в Віндзорі. Загальна сума продажу склала 3,1 мільйона доларів, що стало новим показником для Nadeau.

«Це була найбільші і найсильніші торги в історії нашої компанії», - сказав Ед Надео, власник галереї аукціонів Nadeau. «Подолання бар'єру на 3 мільйони доларів було для нас першим, і ми побачили величезні результати по всіх категоріях, навіть якщо включити меблі, яка була досить "м'якою" протягом останніх кількох років. Ми з нетерпінням чекаємо продовження успіху протягом 2018 року ».

09.01.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *