Полотна Кристофора Сеньї та Каналетто представлять на аукціоні Sotheby's

Вражаючий підбір рідкісних і захоплюючих шедеврів XIV - XIX століть пропонує аукціонний будинок Sotheby's для першої в новому 2018 року розпродажі творів старих майстрів. Серед них - пара вишуканих натюрмортів італійської художниці-новатора періоду бароко Феде Галичині, два венеціанських "види" Каналетто, а також жанрова сцена «Зима» Ніколя Ланкре, з кінця позаминулого століття відома лише по гравюрі.

Крім цього на торгах з'являться картини Лукаса Кранаха Старшого, Тиціана, Яна Брейгеля Старшого і багатьох інших значних живописців.
Найвищий естімейт серед 73-х лотів отримав портрет Кристофоро Сеньї, мажордома Папи Інокентія X, написаний Дієго Веласкесом приблизно в 1650 році під час другої поїздки в Рим. Іспанському живописцю допомагав його італійський колега П'єтро Мартир Нері.
Дієго Веласкес. Портрет монсеньйора Кристофоро Сеньи, мажордома Папи Інокентія X.

Зображений на полотні Кристофоро Сеньї займав високе положення в церковній ієрархії: в якості папського керуючого він стежив за апостольськими палацами.

З середини XX століття портрет зберігався в закритому приватної колекції і з'явився на публіці лише недавно - під час ретроспективи Веласкеса в паризькому Великому палаці. Тепер його попередня оцінка складає 3-4 млн доларів.

У таку ж суму оцінена і пара венеціанських полотен Каналетто - «Венеція. Церкви Іль Реденторе і святого Якова» і «Венеція. Тюрма і Міст Зітхань, північно-західний вид з балкона». Ці пейзажі, які будуть продаватися одним лотом, художник закінчив, швидше за все, в Англії в кінці 1740-х років.

сотбис2сотбис1

11.01.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *