Найвідоміші полотна Констебля пустять з молотка на аукціоні Sotheby's

Sotheby's уже 6 грудня влаштує вечірні торги роботами старих майстрів, які охоплюють 400 років історії мистецтва, від золотих часів Раннього італійського Ренесансу до одного з останніх полотен Джозефа Райта Дербі. До топ-лотів належить "Венеція" відомого італійського майстра Бернардо Беллотто,  два нещодавно відновлених полотна Майстра Святого Ламбрехтського Вотивного Алтаря. Також організатори мають змогу представити рідкісні твори трьох найвпливовіших британських художників 18 століття: Джозефа Райта, Джона Констебля та Джорджа Стаббса.

"Dedham Vale with the River Stour in Flood" Констебля є одним з найцікавіших і найважливіших доповнень до творчості художника, що виникли за останні 50 років. Створена між 1814 і 1817 рр. робота належить невеликій групі ранніх суффольських картин, що залишилися в приватних руках і буде пропонуватися з оцінкою 2-3 мільйонів фунтів стерлінгів.

констебль 1

Ще одне полотно митця  "The Opening of Waterloo Bridge" раніше вважалося загубленим. Робота, датована приблизно 1819-20 рр. зображує рідкісний вид Лондона, має початкову оцінку 1-1,5 мільйонів фунтів стерлінгів.

констебль мост

Джон Констебл або Констембл англійский художник-романтик. Найбільшу популярність принесли пейзажі, зокрема з видами районів Саффолка, звідки художник був родом. Картини Констенбля прославили місцевість поруч з його будинком - Дедхем Вейл (англ. Dedham Vale) - який з тих пір називають "Край Констебля" (англ. Constable Country). Зараз роботи Констебла високо цінуються і вельми популярні серед колекціонерів, однак за життя художник не добився фінансового успіху. Членом Королівської академії мистецтв він став в 52 роки. Констеблю вдалося продати більше своїх картин у Франції, ніж на батьківщині в Англії.

01.12.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *