Девід Хокні – найдорожчий художник світу. Його картину купили за 80 мільйонів доларів

81-річний Девід Гокні став найдорожчим художником із нині живих. Аукціонний будинок оцінював картину в 80 мільйонів доларів, пише ВВС.

Це майже в три рази більше за попередній рекорд Гокні – у травні цього року його роботу «Шосе на Тихоокеанському узбережжі і Санта-Моніка» (1990) продали за 28,5 мільйонів доларів на аукціоні Sotheby's.

 
Christie's
 
@ChristiesInc
 
 

David Hockney's 'Portrait of an Artist (Pool with Two Figures)' makes a splash and sets a new for a living artist, receiving $90,312,500 at auction https://bit.ly/2RWEj3r 

 
Про це говорять 417 осіб
 
 

«Басейн з двома фігурами» став найдорожчим з творів авторів, що нині живуть, проданим на аукціоні, а Гокні – найдорожчим художником.

Раніше цей титул був у 63-річного американського художника Джеффа Кунса, чия картина «Собака з повітряних кульок (помаранчевий)» з нержавіючої сталі була продана на аукціоні Christie's в 2013 році за $58 млн.


 Девід Гокні (народився 9 липня 1937 року) – англійський художник, графік і фотограф, який значну частину життя провів у США. Помітний представник поп-арту в 1960-х, вважається одним із найвпливовіших художників XX століття.

 

17.11.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *