Аукціонний дім Christie's "присвятить" чергові торги мистецтва Нью-Йорку

З 10 до 15 жовтня аукціонний дім Christie's проведе онлайн-торги "MANHATTA" роботами, які були створені під враженнями від найбільшого міста США - Нью-Йорка. Серед лотів будуть представлені роботи Ай Вейвея, Жан-Мішель Баскії, Віллема де Кунінга. 

Особливе місце займе картина Франца Кляйне "Untitled", створена чорнилом на телефонній книзі. Естимейт роботи - $50,000-70,000. Використовуючи сміливий каліграфічний стиль, який був відмінною рисою творчої практики митця, дивовижна робота Франца Кляйне  "Untitled", нанесена на емблему "минулого" Нью-Йорка - сторінку з телефонної книги.

аукцион christies

Не залишився без уваги й Жан-Мішель Баскіа. Його зображення людського черепа, одного з рекурентних мотивів Бруклінського корінного народу - є яскравою прелюдією до більш пізньої рекордної роботи, яку Christie's пустив з молотка за 57,2 мільйони доларів у травні 2016 року. Естимейт представленого лоту складає $80,000-100,000.

аукцион christies1

Виконана в 1961 році робота "Без назви" художниці Хелен Франкенталлер збіглася з розвитком унікальної техніки "Color Field", що закріпила її позицію провідної фігури післявоєнного живопису Нью-Йорка. Цю картину організатори оцінили в $30,000-50,000.

аукцион christies2

Естимейт роботи фотографа-новатора та знавця історії Нью-Йорка Андре Кертеса "Організація Об'єднаних Націй" становить $6,000-8,000. Майстер прагнув перетворити знамениту будівлю в абстракцію.

аукцион christies.3jpg

Ukraine Art News рекомендує:

ЙОКО ОНО ПРЕДСТАВИТЬ РОБОТУ БАСКІЇ НА АУКЦІОНІ SOTHEBY’S

НА SOTHEBY'S КАРТИНА АМЕРИКАНСЬКОГО АБСТРАКЦІОНІСТА ТАЯ ТВОМБЛІ ВСТАНОВИЛА РЕКОРД

 

10.10.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *